راه اندازي هر شغلي در ابتدا وما نبايد در اندازه هاي بزرگ باشد براي مثال مي توان از آشپزخانه صنعتي نام برد شما مي توانيد در ابتدا حرفقه خود را از کم شروع کنيد يعني مي توانيد يک تهيه غذاي کوچک راه اندازي کنيد و به مرور زمان به حرفه خود رونق بخشيد.


فريزر صندوقي ميز کار 150 سانتي


وجود يک محيط سرد در هر آشپزخانه صنعتي ضروري است زيرا مواردي وجود دارد که بايد در محيط سرد نگه داري شود در غير اين صورت دچار فساد مي شود و ممکن است سلامت مشتريان را به خطر بيندازد. فريزر صندوقي ميز کار 150 سانتي يکي از اين گزينه ها مي باشد که بايد در هر رستوران صنعتي وجود داشته باشد اين وسيله پرکاربرد توانايي نگه داري انواع مواد خوراکي مانند مرغ و گوشت را دارد و هم چنين مي تواند مدت زمان زيادي براي شما کار کند.


اجاق پلوپز


همان طور که ميدانيد وجود برنج در بسياري از غذاهاي ايراني ضروري است پختن برنج به سبک هاي مختلفي امکان پذير است که اين روش ها باعث ايجاد تنوع بالايي در غذاهاي ايراني شده هر نقطه اي از کشورمان ايران غذاهاي خاص خودش را دارد که در اکثر آن ها برنج به کار رفته مانند کلم پلوي شيرازي و يا ميگو پلوي جنوبي .


داشتن يک اجاق پلوپز در رستوران هاي اصيل ايراني يک ضرورت محسوب مي شود اين وسيله پرکاربرد در ساختار هاي متنوعي براي نياز هاي متنوع ساخته شده و هر رستوران با توجه به نياز خود مي تواند حق انتخاب داشته باشد .


بن ماري


وجود ظروف مختلف براي نگه داشتن مواد خوراکي مختلف چه در هر رستوران صنعتي و يا چه در هر بستني فروشي لازم است بن ماري نوعي از ظروف با مقاومت بالا است که علاوه بر نگه داري انواع مواد خوراکي مي توان آن براي نمايش مواد خوراکي نيز استفاده کرد به طوري که از آلودگي ها نيز در امان بماند اين وسيله در ابعاد مختلفي طراحي و ساخته شده که شما مي توانيد با توجه به نياز خود اين وسيله را تهيه کنيد.


کانتر گرم


در بسياري از هتل ها و يا رستوران هاي سلف سرويس که مشتري خود مي تواند غذا را انتخاب کند و يا حتي در بسياري از فروشگاه هاي زنجيره اي که در سطح شهر وجود دارد ، داشتن يک وسيله که به کمک آن بتوان مواد خوراکي را براي مدت طولاني گرم نگه داشت ضروري است کانتر گرم وسيله اي است که به اين منظور ساخته شده و مي توان به کمک آن انواع مواد خوراکي مانند خورشت ها را گرم نگه داشت و ديگر دغدغه اي براي سرد شدن آن ها نخواهيد داشت.


منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتکار استيلمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Jessica دستگيره حمل بار Pilot Communications Group, LLC Randall Tiffany ايران ديدني Cynthia Benjamin Andrea Blackberries and I